სრულიად ახალი, შთამბეჭდავი ნამუშევარი ცნობილი ბრიტანული კომპანიისგან - Studio Wayne McGregor, რომელიც ქართველ ქორეოგრაფებთან და მოცეკვავეებთან ერთად შეიქმნა და პრემიერა ღია ცის ქვეშ გაიმართა.
ბრიტანეთის საბჭომ საფუძველი ჩაუყარა თანამშრომლობას მსოფლიოში ცნობილ ბრიტანულ საცეკვაო კომპანია Studio Wayne McGregor-სა და თბილისის საერთაშორისო თეატრალურ ფესტივალს შორის, რომლის საფუძველზეც, თბილისში 2019 წლის 15 ოქტომბერს გაიმართა 45 წუთიანი წარმოდგენა - O2, სკანერის მუსიკით.  პროექტის მხატვრულ მხარეზე მუშაობდნენ Studio Wayne McGregor კომპანიის მოცეკვავეები და ქორეოგრაფები ქართველ ხელოვანებთან თანამშრომლობით. წარმოდგენის ნახვა ღია ცისქვეშ, ორბელიანის მოედანზე მაყურებელს შეეძლო 15.00, 16.00 და 17.00 საათზე .

An exciting new piece from world-renowned British dance company Studio Wayne McGregor collaborated with Georgian choreographers and dancers for an outdoor show
The British Council established a partnership between world-renowned British dance company Studio Wayne McGregor and the Tbilisi International Festival of Theatre to produce a forty-five-minute site-specific performance O2 with a specially created score by Scanner in Tbilisi. The project was directed and delivered by Studio Wayne McGregor, working with its dancers and choreographers in collaboration with Georgian artists. The show premiered at an outdoor public space in Tbilisi on 25 October 2019. The performances were held at 15.00, 16.00 and 17.00 at Orbeliani Square.